Елизавета

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Елизавета » Беседка » Книжки для батьків


Книжки для батьків

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Мені цікаво чи ще хтось полюбляє читати книги про виховання? Адже це реально досить корисно і 100% потрібно всім батькам. Для мене головне знайти золоту середину в вихованні, ось тому і обираю такі варіанти

0

2

Трапляється і таке інколи, читаю))) Хоча для себе зробила висновки, що краще порад дідусів чи бабусь реально не знаходжу. Тому якщо у вас є можливість спробуйте обв'язково шукати саме такі поради відносно виховання

0

3

А ви знаєте, ну не зустрічаю в продажу нічого такого, щоб викликало захоплення! Ось раніше були праці Сухомлинського чи Макаренке, ось вони реально круті були і з великим змістом!

0

4

лермова написал(а):

А ви знаєте, ну не зустрічаю в продажу нічого такого, щоб викликало захоплення! Ось раніше були праці Сухомлинського чи Макаренке, ось вони реально круті були і з великим змістом!

Ну це ви вже придумали щось неймовірне! Ці праці нікуди не зникли, просто їм приділяють ували частіше всього саме в педагогічних ВУЗах, а не для особистої бібліотеки. У мене ось нещодавно було завдання купити книгу в Києві про виховання. Добре, що мені розповіли про те, що найкраще всього купувати на сайті інтернет-магазину Yakaboo, у них і вибір гарний і доставка швидка є.

0

5

Книжки для батьків дійсно треба читати, бо вони допомагають розібратися у взаємовідносинах

0

6

Коли у нас з'явилася дитинка я навіть не думала читати книги для батьків, але з часом зрозуміла, що без цього нікуди. Ось тут можна книги про виховання дітей скачати безкоштовно https://knigogo.com.ua/zhanri/dim-simya … nya-ditej/ вони дійсно допомагають краще зрозуміти поведінку дитини та дають поради щодо того, як себе поводити.

0

7

Есть ещё пара неплохих сайтов где можно найти свежие книги в жанрах фантастика и фентези. Кому будет полезно рад был помочь
Удобный сайт Ето сайт который сейчас очень стремительно развивается и у него неплохой функционал + что мне нравится если пишешь комментарий администратор исправляет либо добавляет в зависимости от того чего вы от него хотите
Тут раньше читал Так же не плохой вариант почитать что то интересное

0


Вы здесь » Елизавета » Беседка » Книжки для батьків