Елизавета

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Елизавета » Работа и карьера » подскажите


подскажите

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Как вы считаете опасно приобретать машину в лизинг или нет?

0

2

Я конечно в этом мало чего понимаю, но вот в чем может быть опасность. Вы же перед подписанием документов все внимательно изучите.

0

3

Всім доброго часу доби. Чесно кажучи я теж не дуже розумію такі питання. Що означає небезпечно чи ні. Якщо вас щось не влаштує ви ж не зобов'язані що то підписувати, так що переживати нічого. Просто напросто коли мені потрібен був автомобіль я розглядала тільки варіанти про розстрочку або про лізинг, так як готівки у мене не було. І завдяки компанії Хапай ч придбала собі автомобіль в Автолізинг подивіться і ви собі тут.

0

4

Хочете купити кращий автомобіль, але ви не маєте повністю достатньої суми для його покупки, а продавець відмовляє в кредитуванні. В такому випадку можу підказати доступний спосіб придбання авто в лізинг https://avisleasing.com.ua/ від перевіреного сервісу Avis Leasing, який пропонує вигідні умови оренди обраного транспортного засобу з подальшим правом викупу або поетапне придбання машини у власність. Ціна на лізинг автомобіля є економічно привабливою, адже ви отримуєте ефективне поєднання оренди й покупки.

0


Вы здесь » Елизавета » Работа и карьера » подскажите