Елизавета

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Елизавета » Красота и здоровье » Дом престарелых


Дом престарелых

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Добрый вечер. Скажите а в какой дом престарелых в Запорожье можно пристроить старенькую бабушку? И как рассчитать там сразу стоимость на проживание там?

0

2

да мне кажется там есть довольно много таких домов. и стоимость их вы заранее не рассчитаете. это все нужно ходить и спрашивать на месте у персонала.

0

3

Здоров. У мене знайомі днями прилаштовували свою бабусю в приватний будинок престарілих Турбота в у Запоріжжі Просто вони цей будинок знайшли в Інтернеті і почитавши про нього докладніше прийшли до висновку, що приватний набагато краще. В принципі воно так і є. У цьому будинку престарілих прекрасний догляд за людьми похилого віку і ще з медичним обслуговуванням. Їх бабусі поки там все подобатися. І там на сайті можна відразу і зробити розрахунок вартості на проживання в їхньому будинку престарілих.

0

4

да моей бабушке этот дом престарелых тоже нравится.

0

5

В наш час багато є перевірених закладів, де допомагають людям похилого віку. Я сама знайшла будинок для людей похилого віку у Львові Осінь Життя для мого діда. Він вже почав погано себя почувати, мало вставав з ліжка, почались проблеми з пам'яттю. Я жодного разу не пошкодувала , що саме в цей пансіонат звернулась.

0


Вы здесь » Елизавета » Красота и здоровье » Дом престарелых